חדשות ועדכונים

כאן תוכלו להתעדכן בכל ההודעות של בית ספר. אפשר להוסיף כאן עוד טקסט תיאורי

טיול שנתי לכל החטיבה העליונה ברב תחומי אלוג'דאן כסרא-סמיע

05/04/2018
בחמישי לאפריל יצאו כל כיתות החטיבה העליונה לטיול שנתי, כל שכבת גיל ליעד אחר, התלמידים נהנו ובילו זמן שמח, אכלו ביחד ביקרו הן בטבע והן בפעילויותשונות, כל חזרו בשלום ושמחה.                 
קראו עוד

ביקור מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב בבית ספרינו רב תחומי אלוג'דאן

01/04/2018
ביקר היום בבית ספרינו מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב יחד עם המפקחים גלאל אסעד ויוסף אבו חסן . ומנהל מחלקת החינוך אנור פלאח ועוד מלווים. התקבלו בקבלת פנים חמה מאוד במנגינת הטופים של להקת הצופים של בית הספר. ומשם לאנדרטה של נופלי תאונות דרכים בחצר בית ספרינו,ואחד התלמידים שאבא שלו היה קורבן בתאונת דרכים נשא דברים בפניו. אחר כך נבחרת מתלמידי בית הספר הציגו בפניו ריקוד עממי...
קראו עוד

מפגש בפעילות אפשר אחרת בנהריה

09/01/2018
במסגרת פעילות אפשר אחרת, נפגשו תלמידינו בני כיתה יוד 4 עם תלמידי אותה כיתה מבית ספר נהריה ביום כיף אשר תכננה גברת ג'אאדה (אחראית הפעילות), הגישה את הפעילות קבוצת " שיף העשבים " . בפעילות היו כל מיני תחנות תחרות מאתגרות שהתלמידים משתי בתי הספר השתתפו בהם. היה יום מוצלח מאוד והתלמידים נהנו. שיתוף הפעולה בין תלמידי שני בתי הספר היה טוב מאוד וזו הייתה המטרה הראשית ליום הזה.
קראו עוד

חודש המעשים הטובים רב תחומי כסרא סמיע 2017

07/03/2017
במסגרת חודש המעשים הטובים תרמו היום תלמידי מורי ועובדי בית הספר הרב תחומי כסרא סמיע 50 מנות דם. אנו מאמינים ב: ״עת תתן מעצמך זוהי נתינת אמת״ ג'ובראן . ח. ג'ובראן .
קראו עוד

מצטייני הפריפריה ללימודים באוניברסיטת תל אביב מרב תחומי כסרא סמיע

20/01/2017
2 בוגרים מבית הספר זכו השבוע לקבל מכתבים מאוניברסיטת תל אביב במכתב מצטייני הפריפריה ללימודים באוניברסיטתה. מכתבים נשלחו לבוגרים הביתה. מזל טוב והמון בהצלחה.
קראו עוד

מסע שכבה י"ב לירושלים

תלמידי שכבה י"ב נוסעים היום שני 16 אוקטובר 2017 למשך שלושה ימים לאזור ירושלים
קראו עוד

ברב תחומי אלוג'דאן חוגגים יום האם, בפעילות מהממת מהחינוך החברתי וועד המורים

פעילות בוקר 21 למרץ על יום האם ברכות חמות ממנהל בית הספר מר נזיר רבאח. רכזת החינוך החברתי המורה אוסנת ספא בבוקר 21 למרץ הפתיעה את כל המורים והמורות בעציץ פרחים קטן וברכה ליום האם. הרגשה מהממת שררה בקרב המורים והמורות. יושבת ראש ועד מורים, המורה עביר פלאח וחברי הוועד הפתיעו את המורים והמורות במתנה יפה ובברכות ביום הזה . בית ספר המכבד את מוריו ועובדיו הינו ארגון מוצלח ובתאוצה לכיוון...
קראו עוד

מסע שכבת יוד למדבר יהודה וים המלח

היה מסע מוצלח מאוד היו 72 תלמידים  ושמונה מורים מלווים.   ביום הראשון היה מסלול הליכה בעין בוקק ולאחר מכן נאות הכיכר.ולאחר מכן הגענו לאכסנית מצדה  מקום הלינה. וביום השני היה מסלול ארוע אבל יפה מאוד ומעניין מסלול נחל דווד . וביום השלישי היה מסלול מצדה אשר כלל עליה ברכבל המסע התחיל ביו שני 26 למרץ 2018 והסתיים ביום רביעי 28 במרץ 2018.
קראו עוד